נכנסים לשכונות- ראש העיר בסיור בדרום: "נעבור שכונה שכונה ונשפר את איכות חיי התושבים"

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

נכנסים לשכונות- ראש העיר בסיור בדרום: "נעבור שכונה שכונה ונשפר את איכות חיי התושבים"

 

נכנסים לשכונות- ראש העיר בסיור בדרום:
"נעבור שכונה שכונה ונשפר את איכות חיי התושבים"

 


לצד טיפוח המרחב הציבורי, כיכרות, איי תנועה, פארקים וגני משחקים בעיריית צפת משקיעים משאבים כבירים על מנת לטפח ולחדש את הסביבה הכי קרובה לבית של כולנו- במרחב השכונתי, ליד הכניסה לבלוק.
היום (א) קיים ראש העיר שוקי אוחנה סיור עבודה בשכונות הדרום באזור רחוב הדר, שיכון חיסכון, רסקו והרצל יחד עם מנהלי האגפים הרלוונטיים. במהלך הסיור הנחה ראש העיר לבצע עבודות גינון נרחבות, מבצע ניקיון נוסף לזה שהתבצע במקום לפני כחודש וחצי, להוסיף אלמנטים של תאורה וכן לטפח את המרחבים השייכים לכל בלוק.


ראוי לציין כי בדרך זו עיריית צפת יחד עם וועד הדיירים של שכונת אנילביץ שדרגו את השכונה במדשאות ועבודות גינון כאשר הרשות לקחה על עצמה את הטיפול והפיתוח של המרחב השכונתי ואילו השכנים קיבלו על עצמם את הטיפול, השמירה והתחזוקה. התוצאה: סביבה ירוקה נעימה ונאה במרחב השכונתי.

כמו כן במהלך הסיור התייחס ראש העיר לפרויקט הצפוי ברחוב הרצל, הרחבת היציאה מהצומת בסמוך לתחנת הדלק, בחינת דרכים לחיזור המרכז המסחרי ברסקו וסלילת דרך לחניית העפר מעל מתנ"ס בלום.

בתום הסיור ציין אוחנה: "אני רואה חשיבות רבה בטיפוח המרחב הציבורי ושיפור חיי התושבים- אנחנו משקיעים משאבים רבים בכך. לצד הפרויקטים הגדולים שאנו מובילים, חשוב שנשמור על הסטנדרט הגבוה שיצרנו מבחינת הניקיון והגינון בכל רחבי העיר וכעת הגיע הזמן לטפח גם את המרחב הציבורי בשכונות, בדגש על השכונות הוותיקות בדרום העיר ובכנען".