משתפים אתכם: עיריית צפת מזמינה אתכם לבחור את השם החדש של 'השכונה הדרומית'

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

משתפים אתכם: עיריית צפת מזמינה אתכם לבחור את השם החדש של 'השכונה הדרומית'

משתפים אתכם:
עיריית צפת מזמינה אתכם לבחור
את השם החדש של 'השכונה הדרומית'
 
במשך עשרות שנים מוגדר כל האזור מכיכר נס קפה ועד היציאה מהעיר כ'שכונה הדרומית'. כעת, במקביל לתהליכים ופרויקטים משמעותיים שמתכננים בעיריית צפת כבר בחודשים הקרובים לטיפוח, חידוש והשקעה בשכונות וותיקות אלו יוצאת עיריית צפת גם לתהליך של בחירת שם חדש וראוי לאזור כולו.
כזכור, לאחרונה משתפת עיריית צפת את התושבים בפעילויות דומות רבות. כך לדוגמא תושבי צפת הוזמנו לכתוב את השיר החדש של העיר צפת כאשר הטקסט שכתב חיים ביטון נבחר והשיר בוצע על ידי בן סנוף. בנוסף, התושבים בחרו את אירועי ומופעי פורים, האמנים בפסטיבלים וכדומה.
כעת, אתם מוזמנים להפעיל את הראש, לחשוב על שם מקורי, מעניין, כזה שמתחבר לערכי האזור ולעיר צפת ולהציע במייל את השם שאתם חושבים שהכי מתאים לכתובת דואר אלקטרוני: shalome@zefat.muni.il   עד לתאריך 30.11.2020. השמות שיוצעו יועברו לוועדת שמות שתבחן את ההצעות ותביא לאישור מועצת העיר את השם הנבחר.
מלבד הכבוד להיות זה שבחר את השם החדש והשתתפותכם בטקס החגיגי, מי שיציע את השם הנבחר (במידה ואותו שם יישלח על ידי יותר מאדם אחד- הראשון ששלח אותו) יזכה בטאבלט מתנת עיריית צפת!.
כפי שפורסם כבר בשבוע שעבר, בעיריית צפת מתכננים השקעה כבירה של למעלה מ 10 מיליון ₪ בחידוש, טיפוח ופיתוח השכונות הוותיקות וכן הקמה של 5 מגה גני שעשועים בכל רחבי העיר.  אז… מהיום אל תומרו 'השכונה הדרומית' אמרו שכונת ______