סוללים: ציר רג'נסי נסלל והוסדר לראשונה מזה שנים רבות, ריבוד מחדש במנחם בגין!

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

סוללים: ציר רג'נסי נסלל והוסדר לראשונה מזה שנים רבות, ריבוד מחדש במנחם בגין!

סוללים:
ציר רג'נסי נסלל והוסדר לראשונה מזה שנים רבות,
ריבוד מחדש במנחם בגין!
 
במקביל לנתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים על שיפור ניכר ברמת הבטיחות בכבישי העיר צפת נוכח ריבוד כבישים, הקמת מעגלי תנועה להפחתת הסיכון במוקדים מסוכנים והצבת רמזורים המובילים יחדיו לירידה ניכרת בכמות תאונות הדרכים ומספר הנפגעים בצפת, המהפכה התחבורתית בבירת הגליל נמשכת.
 
במהלך השבוע האחרון קידמו בעיריית צפת 2 פרויקטים משמעותיים המסדירים יחדיו 10,000 מטרים נוספים של צירי תנועה בנוסף לק"מ רבים שנסללו במהלך החודשים האחרונים בכל רחבי העיר.
 
הפרויקט הראשון הינו הסדרת ציר בשכונת נווה אורנים בסמוך למבנה רג'נסי.  מזה שנים רבות שציר זה משרת תושבים רבות הנאלצים לנסוע בדרך עפר רוויה בבורות ומהמורות ולעיתים ההתנידות בציר זה תוארה כטיול שטח. כעת, בעיריית צפת החליטו לשים סוף לבעיות אלו והשבוע החלו בעבודות לפריסת מצעים, יישור והידוק השטח ואף סלילתו במטרה להכשירו כציר תנועה על שטח של 2,000 מטרים, ככביש מוסדר ואיכותי.
בנוסף, לאחר שהוקמו 2 מעגלי תנועה בשכונות מנחם בגין במטרה לאפשר זרימה טובה יותר של התנועה במקום והוקמו עשרות מקומות חניה בסמוך לאשכול הגנים והמעונות ברחוב זה, השבוע החלו בעיריית צפת בעבודות ליליות לריבוד וסלילה מחדש של הכביש כולו.
בעיריית צפת מציינים כי עבודות אלו מצטרפות לפיתוח ציר העיר העתיקה- רחוב הנשיא מהחודש האחרון וכי בקרוב יחלו עבודות דומות גם בציר רסקו בדרום העיר צפת. "מדובר בשני פרויקטים נוספים בנושא התחבורה שמסדירים צירי תחבורה ומאפשרים לאלפי תושבי העיר צפת להתנייד בצורה בטוחה ונעימה יותר בכבישי העיר. במהלך השנתיים האחרונות סללנו עשרות ק"מ של כבישים ושיקמנו צירי תחבורה משמעותיים לרווחת תושבי צפת, נמשיך לפתח את כבישי העיר במטרה לשפר את הבטיחות בדרכים, את איכות החיים  ולטפח את עירנו" ציין ראש עיריית צפת שוקי אוחנה