מנצחים את הקורונה: חייבים לצאת ולהיבדק!

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מנצחים את הקורונה: חייבים לצאת ולהיבדק!

מנצחים את הקורונה: חייבים לצאת ולהיבדק!
 
בעיריית צפת ממשיכים בפעילות המאומצת במאבק נגד נגיף הקורונה. העיר צפת כאמור מזה כשבועיים מוןגדרת כעיר ירוקה עם נתוני תחלואה נמוכים מאוד. כך לדוגמה בשלושת הימים האחרונים בצפת אין נדבקים חדשים ובעיר כולה נמצאים כעת רק 8 חולים מאומתים.
יחד עם זאת, בעיריית צפת ממשיכים בפעילות על מנת למנוע התפרצות מחודשת של הנגיף שכן בכל רחבי הארץ בימים האחרונים חלה עלייה משמעותית ומדאיגה בתחלואה בנגיף הקורונה.
ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "אני רוצה להודות לתושבי צפת על שיתוף הפעולה ולעובדי העירייה על המסירות והנחישות רק ביחד, בשיתוף פעולה ננצח את הנגיף ונשמור על צפת בריאה".
יחד עם זאת בהערכת המצב האחרונה עלה החשש מהתפרצות מחודשת ועלייה בתחלואה בדומה למה שכבר קורה ברחבי הארץ, "הנגיף מתפרץ ברגע, בכל הארץ אנחנו רואים מזה מספר ימים מגמת עלייה בתחלואה ואנחנו חייבים להקפיד ולהיזהר על מנת שהנגיף לא יתפרץ שוב בעירנו" נאמר. בין הכללים המרכזיים עליהם עלינו להקפיד:  עטיית מסיכה, שמירת מרחק ומניעת התקהלות.
בנוסף, בעיריית צפת חוזרים ומבקשים מהציבור לצאת ולהיבדק. קטיעת שרשרת ההדבקה הינה שורש המאבק בנגיף ולכן על כל אחד ואחת מאיתנו לצאת ולהיבדק גם ללא תסמינים, ניתן להיבדק בכל קופות החולים.
רק כך ננצח את הנגיף!