חוזרים לשגרת קורונה-סיורים ללא תשלום בצפת: סיורים מנגנים בעיר העתיקה וביקור במנהרות מהמאה ה16

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חוזרים לשגרת קורונה-סיורים ללא תשלום בצפת: סיורים מנגנים בעיר העתיקה וביקור במנהרות מהמאה ה16

חוזרים לשגרת קורונה-סיורים ללא תשלום בצפת:
סיורים מנגנים בעיר העתיקה וביקור במנהרות מהמאה ה16
 
בעיריית צפת פועלים סביב השעון על מנת לסייע לעסקי התיירות בצפת לשוב לפעילות לאחר הסגר השני ובשיתוף פעולה עם עמותות התיירות השונות בעיר הוחלט כי החל מיום שישי הקרוב, 13.11.2020 יחזרו לקיים סיורים מודרכים ללא תשלום במספר מוקדים בעיר!
העיר צפת מציעה למבקרים בה חוויה ייחודית ברמה בינלאומית עם אווירה אירופאית קסומה, מזג אוויר אירופאי כך שגם בתקופת הקיץ בערב תהנו מאקלים נעים וללא כל צורך בשימוש במזגן (מומלץ להביא סוודר לערב), אתרים היסטוריים, אטרקציות לכל המשפחה והתפתחות קולינארית מרשימה לרבות יקבים, מחלבות ומסעדות. זה הזמן לחופשה בצפת!
 
ביום שישי יצאו סיורים מודרכים ללא תשלום על ידי עמותת רוח צפת, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות, בשל כך נדרשת הרשמה מראש.  הסיור  הינו סיור מוזיקאלי חוויתי לכל המשפחה שייצא בכל יום שישי בשעה 11:00 מרחבת התערוכה הכללית של אומני צפת ברחוב ט"ו 1 דרך סמטאותיה הקסומות של העיר העתיקה בצפת, המבנים ההיסטוריים, הסיפורים שמאפיינים את בירת הגליל ובליווי ניגונים מרגשים. להרשמה:  https://tsfat.org.il/lp/
 
כמו כן, ביום שבת תקיים 'לבנות ולהבנות' סיור תחת הכותרת לגלות את ההיסטוריה- מנהרות תת קרקעיות מהמאה ה-16 יחד עם תגלית ומעל ל -20,000 איש מרחבי העולם מידיי שנה, נחשף לאחרונה מסלול תת קרקעי קסום המציג את ההיסטוריה, היישוב היהודי הישן וצפת של המאה ה-16- שכונה עתיקה ומתחם 'בית הקהל'. לצד פעילות חינוכית, טיולים מאורזנים וסדנאות מוזיקה ויהדות תגלו עולם קסום וייחודי מתחת לאדמה במנהרות באורך כ- 180 מטרים המספרות את סיפורה של צפת וחוצות את העיר התיקה. המנהרות חפרו על ידי 10,000 בני נוער במשך כ-5 שנות עבודה ומציגות את היישוב הישן, בארות המיים והחיים לפני מאות שנים. להרשמה: 050-455-6610
 
כלל הסיורים יתקיימו לפי הקריטריונים של תו סגול, מרחבים פתוחים ומאווררים בקבוצות קטנות עם שמירת מרחק בין המשתתפים, יש להירשם מראש!.
ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "העיר צפת מציע חוויה ייחודית, לנפוש בארץ ולהרגיש בחו"ל. אנו מזמינים את עם ישראל להגיע ולהנות מחופשה קסומה בסטנדרט הגבוה ביותר בבירת הגליל ולהנות ממתחמי לינה איכותיים, קולינאריה משובחת, אטרקציות לכל המשפחה, אתרים היסטוריים ואוצרות טבע שלא תמצאו בשום מקום אחד לצד אתרים קדושים ועתיקים. זה הזמן לנפוש בצפת תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות".