ממשיכה בתנופה: בצפת החלו בעבודות להקמת פארק משפחות חדש בשטח 8 דונם ובהשקה על 10 מיליון ₪!

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ממשיכה בתנופה: בצפת החלו בעבודות להקמת פארק משפחות חדש בשטח 8 דונם ובהשקה על 10 מיליון ₪!

ממשיכה בתנופה:
בצפת החלו בעבודות להקמת פארק משפחות חדש
בשטח 8 דונם ובהשקה על 10 מיליון ₪!
 
אחרי פתיחת פארק עמק התכלת והקמת הגן הזואולוגי, הקימו בעיריית צפת גם את פארק המשחקים הענק בגן הפסלים ומקדמים הקמה של עוד 5 פארקי משחקים נרחבים, כעת עיריית צפת הודיע על פרויקט מרשים ויוצא דופן- תחילת עבודות להקמת פארק משפחות ענק על שטח של 8 דונם ובהשקעה של 10 מיליון שקלים!
 
בשטח המיוער הסמוך לתחנת המשטרה ועד לתחנת הכיבוי, החלו בעירייה בעבודות להקמת הפארק שיכלול 4 מתחמי משחקים שונים, לצד מתחמי ישיבה ובילוי משפחתיים והכל תוך שמירה על אופי המקום, העצים ואווירת הטבע הקסומה שמאפיינת את שטח זה. כבר ביום שישי האחרון בוצעו במקום הכנות להכשרת חניה זמנית לתקופת העבודות עבור הבאים לבית המשפט ולתחנת המשטרה, השבוע יחלו בעבודות החישוף ומיד לאחר מכן ביצירת מתחמי משחק, יישור השטח, תשתיות מים, חשמל ביוב, קונסטרוקציות, חניונים וכדומה.
על פי התכנית, המתחם המערבי יכלול 'פאמפטרק'- מסלול אופניים עם רמפות מיוחדות לילדים ונוער, לב הגן יכלו 2 מתחמים מרכזיים: הראשון הינו חלל פעוטות ופעילות לגיל הרך עם מתקני חול ואטרקציות פעילות לפיתוח חושים ופיתוח דמיון: נדנדות, סקאי ווק, מתקני שיווי משקל, בתי עץ, ערסלים טיפוס וכו', החלל המרכזי השני בלב הגן יכלול מבצר ענק עם מגדלים בגובה 6 מ' בין העצים וגשרים המובילים לפעילויות שונות משתנות: מנהרות, קירות טיפוס, מגלשות, נדנדות סוס חבל, נדנדות עץ, מתקן נינג'ה מעץ מתקני שיווי משקל וכו', 
 
ואילו המתחם המזרחי ישלב בין מתקני מדרון, נדנדות קפיצים עם דמויות של בעלי חיים, מיצגי עץ, נדנדות ענק, מתקנים משולבים לפעוטות ובית בובות מוסיקאלי.
כאמור, כל המתקנים ישמרו על אופי המקום- וייוצרו מחומרים כגון עץ ואלמנטים ידידותיים לסביבה כאשר הצבתם לצד העצים, תצפיות נוף, ייצרו סביבה טבע קסומה לכל המשפחה.
ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "אנחנו ממשיכים בתנופת הפיתוח ושיפור איכות החיים של תושבי העיר צפת. בחודשים הקרובים נקים פארק ענק וחדשני המשלב בין אטרקציות לגל הגילאים לערכי טבע וסביבה ויאפשר לתושבי צפת להנות במתחם חדש נוסף כחלק מפיתוח העיר. במקביל אנו מקדמים הקמת חמישה מתחמי מגה גני שעשועים בכל רחבי העיר, שדרוג הגנים הקיימים, מגרשי ומתקני ספורט וטיפוח המרחב הציבורי על מנת להעניק לתושבי צפת את איכות החיים הגבוהה ביותר".