הצלחת ענק לפסטיבל הכליזמרים והלאדינו בערוץ 13: למעלה מ 600,000 צופים בטלוויזיה ובדיגיטל!

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הצלחת ענק לפסטיבל הכליזמרים והלאדינו בערוץ 13: למעלה מ 600,000 צופים בטלוויזיה ובדיגיטל!

הצלחת ענק לפסטיבל הכליזמרים והלאדינו בערוץ 13:

למעלה מ 600,000 צופים בטלוויזיה ובדיגיטל!


לצד הקיפאון התרבותי ששרר בכל רחבי הארץ והשעמום של הסגר המיזם המיוחד של עיריית צפת יחד עם משרד התרבות והספורט ומפעל הפיס ליצור פסטיבל טלוויזיוני מיוחד להמשך מסורת הכליזמרים והלאדינו הצליח ובגדול.
כאמור בעיריית צפת הפיקו תכנים ששודרו ברשתות החברתיות החל ממופעי כליזמר ומופעי לאדינו, מופעי ילדים ואפילו משאיות שמחה אך גולת הכותרת הייתה יומיים רצופים של משדרים טלוויזיוניים בערוץ 13 בהנחיית גיא זוארץ ובהשתתפות מיטב האמנים: שלומי שבת, מוש בן ארי, אברהם טל, דקלה, שולי רנד וקרולינה שביצעו שירים בהפקה מיוחדת וחדשנית יחד עם זוארץ. בנוסף, במשדרים הוצגה העיר צפת במלוא תפארתה ומחמאות רבות ניתנו לעיר על ידי האמנים הן על התפתחותה והן על יופייה הטבעי של בירת הגליל.

מנתוני הרייטינג, נתוני הצפייה ברשתות החברתיות, הפעילות שביצעו האמנים בפיסבוק ובאינסטגרם וכדומה, עולה כי למעלה מ 600,000 אזרחי ישראל נחשפו לתכני הפסטיבלים במהלך חג הסוכות, מדובר בהצלחה כבירה ויוצאת דופן וחשיפה נרחבת מאוד לפסטיבלים. אגב, לאור ההצלחה והתוכן האיכותי כבר הבהירו בערוץ 13 כי יתקיימו שידורים חוזרים של התכניות בקרוב, כך שמספר הצופים יצמח עוד יותר.
ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "לצד הפעילות ברחבי העיר צפת בהתאם להנחיות והגבלות הסגר, הפקנו תכניות משובחות שהציגו לכל עם ישראל את היופי והייחודיות של העיר צפת לצד תכנים מוזיקאליים ששימרו את המסורת של פסטיבל הכליזמרים מזה 33 שנים ופסטיבל הלאדינו השני. אני מודה לכל העוסקים במלאכה על תוצר איכותי ומשובח שהביא כבוד גדול לעיר צפת ולתושביה ואת התוצאות נראה כולנו גם בעלייה בתיירות לאחר הסגר וגם בכמות המשתתפים בפסטיבלים בעזרת השם ביום שאחרי הקורונה"