מהפיכת החינוך בצפת מניבה תוצאות: עלייה משמעותית בזכאות לבגרות -86.5%!

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מהפיכת החינוך בצפת מניבה תוצאות: עלייה משמעותית בזכאות לבגרות -86.5%!

מהפיכת החינוך בצפת מניבה תוצאות:
עלייה משמעותית בזכאות לבגרות -86.5%!


לא מעט שינויים בוצעו במערכת החינוך בצפת מאז כניסתו של ראש העיר ויו״ר אגף החינוך שוקי אוחנה לתפקידו, תכניות חדשות, הגדלת תקציבים, שילוב של סייבר ורובוטיקה, מרכז יזמות ותכנית מצוינות אשר מניבות תוצאות מרשימות כבר עכשיו.

בשבוע האחרון פורסמו נתוני הזכאות לגברות ובצפת יכולים להיות מרוצים מאוד עם עלייה משמעותית באחוזי הזכאות לבגרות, מ83.7 אחוזים בשנת תשע״ח לנתון מרשים מאוד של 86.5% בתשע״ט!
ראוי לציין כי תכניות חדשות רבות שהכניסו בצפת לרבות לימודי שפות מגיל גן, השקעה משמעותית במתמטיקה ומקצועות הליבה עשויים לתת את תוצאותיהם רק בעוד מספר שנים כאשר הילדים הצעירים יגיעו לבגרויות אך גם הטיפול המידי בנוער כאמור מניב תוצאות מרשימות ומהירות.

בין היתר הזינוק בא ליידי ביטוי בשיפור באמית בנים בצפת שם זינקו מ 75.6% ל 88.9 אחוזים, בכנפי יונה טיפסו מ 62.5 ל 86.7 באולפנית ובבית לנה שמרו על האחוזים הגבוהים 91.8 ו-91.5 בהתאמה וברב תחומי 81.4 אחוזי זכאות.

בעיריית צפת מציינים כי העלייה באחוזי הזכאות לבגרות תסייע גם בהשארת המשפחות הצעירות בבירת הגליל ובלימת ההגירה השלילית מצפת כאשר על פי נתונים פנימיים לאחר שנים רבות בהם צפת הייתה עם ההגירה השלילית הגבוהה בישראל הצליח ראש העיר שוקי אוחנה לבלום את העזיבה של בירת הגליל וכעת פועלים להשיב את ילדי העיר צפת שכבר עזבו ולקלוט משפחות רבות נוספות: ״שיפור איכות החיים, מהפכה במערכת החינוך, פיתוח תרבות פנאי, בנייה חדשה במצפה ימים, פיתוח פארק תעשיות צפת ויצירת מקומות תעסוקה, פיתוח הספורט, מהפכה בתרבות והפיכת צפת לעיר נקייה ומטופחת- כך משאירים את התושבים בעיר ומושכים תושבים חדשים״ ציינו בעיריית צפת.
פתיחת האולפנית ראש העיר עם שר החינוך ומנהלת המחוז

ראש עיריית צפת ויו״ר אגף החינוך שוקי אוחנה ציין: ״אני מברך על העלייה המשמעותית באחוזי הזכאות לבגרות ובטוח שנמשיך את מגמה זו באמצעות עבודה קשה והשקעה כבירה בחינוך ילדנו- זה דור העתיד שלנו ועלינו להעניק להם את הכלים הטובים ביותר להצליח ולהתפתח. אין לי ספק שהתכניות שהכנסנו כעת בגנים ובתי הספר היסודיים יקפיצו את נתוני הזכאות ואיכות תעודות הבגרות עוד יותר״