ראש עיריית צפת אירח את שר התיירות במטרה לקדם סיוע לעסקים ולהיערך לפתיחת השמיים, ״ביקור מוצלח בעיר מדהימה, נסייע לתיירות בצפת״

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ראש עיריית צפת אירח את שר התיירות במטרה לקדם סיוע לעסקים ולהיערך לפתיחת השמיים, ״ביקור מוצלח בעיר מדהימה, נסייע לתיירות בצפת״

 1.  
 2.  
 3. ראש עיריית צפת אירח את שר התיירות

  במטרה לקדם סיוע לעסקים ולהיערך לפתיחת השמיים,

  ״ביקור מוצלח בעיר מדהימה, נסייע לתיירות בצפת.


 4. שר התיירות אסף זמיר וצוות משרדו נענה להזמנתו של ראש עיריית צפת שוקי אוחנה והגיעו לפגישת עבודה וסיור בבירת הגליל.

  במהלך הפגישה המקצועית סקר ראש העיר את ההתפתחות של צפת מבחינה תיירותית המגמה החיובית בקרב הנופש הישראלי שהחלה אשתקד עם ריבוי הפסטיבלים ופיתוח המוצר התיירותי של העיר ונותנת אותותיה גם בימים אלו עם הגעה של נופשים ישראלים לעיר. יחד עם זאת הבהיר אוחנה שצפת עיר המבוססת תיירות חוץ ועסקים רבים כדוגמת הגלריות, מורי הדרך וכו׳ אינם שורדים את התקופה הקשה וכי הצפי לחידוש מלא של תיירות חוץ רחוק מאוד. אוחנה הדגיש את חשיבות קידום קמפיינים ושיווק העיר צפת כעיר תיירות מרכזית בקרב תושבי חו"ל הן בכנסים, קמפיינים פרסומיים וכל הכלים העומדים לרשות המשרד- בייחוד בשעה זו.

 5. בתום הפגישה המקצועי התקיים סיור במספר מוקדים ברחבי העיר צפת בדגש על שטחי השיווק להקמת 2 בתי מלון חדשים בסמוך צלמון כנען ספא על הר כנען אותם מקדם ראש העיר יחד עם משרד התיירות מול הרשתות הגדולות בישראל. כמו כן השר ביקר בכיכר אשתם/שדה פרויקט משמעותי נוסף שמבצעת עיריית צפת, משרד השיכון ומשרד התיירות לפיתוח התיירות בצפת ובשדרת הגלריות.
 6. במהלך הסיור אמר השר: ״ראש העיר הזמין אותי לראות את המצב ואנחנו כאן על מנת לסייע״ אוחנה מצדו הבהיר: ״יש חשיבות גדולה לפגוש את בעלי הגלריות והעסקים שנפגעו בצורה הקשה ביותר מהנגיף, זה לא עוד סיפור- אלו האנשים עצמם ואנחנו יחד חייבים למצוא את הדרך לסייע להם, שר האוצר איתנו במשימה החשובה הזו״. בשיחה עם בעלי העסקים ציין השר כי הוא וראש העיר סיכמו עם שר האוצר על החזר הוצאות ביימי הקורונה לעסקים ובמקביל ומפקד עם תכניות משמעותיות בנושא. כמו כן הבהיר כי פרויקט פיתוח אשתם/שדה הינו משמעותי מאוד לפיתוח התיירות בצפת.


 7. ראוי לציין כי השניים- השר וראש העיר, נראו מיודדים וקרובים מאוד, דבר הממחיש את הבטחתו של ראש העיר כי על אף היותו חלק ממפלגת הליכוד- יש לו קשרים ויכולת ליצור קשרים עם כל השרים מכל המפלגות.
  שר התיירות אסף זמיר אמר בתום הביקור שארך לא פחות מ 4 שעות: ״תודה רבה לראש העיר על ביקור מוצלח, צפת עיר מדהימה עם תושבים מדהימים ופוטנציאל תיירותי גדול. אני ומשרד התיירות נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי לעזור לך במשימה לפתח את התיירות בצפת. שיהיה לכולנו בהצלחה״ אוחנה מצדו הודה לשר והשניים סיכמו על המשך שיתוף פעולה וקשר ישיר הן בסיוע לעסקים והן בקידום ופיתוח פרויקטים משמעותיים.