חודש ספורטיבי בצפת: מגרשים מוארים, פעילות עם מדריכים וריצה קהילתית בהקפדה על התו הסגול!

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חודש ספורטיבי בצפת: מגרשים מוארים, פעילות עם מדריכים וריצה קהילתית בהקפדה על התו הסגול!

חודש ספורטיבי בצפת:
מגרשים מוארים, פעילות עם מדריכים
וריצה קהילתית בהקפדה על התו הסגול!


בעיריית צפת יחד עם המחלקה לביטחון קהילתי למניעת סמים ואלכוהול , מחלקת הספורט והחברה למרכזים קהילתיים בנו תכנית מיוחדת וענפה של פעילות ספורט לכל אורך חודש אוגוסט.

על פי התכנית, מידי ערב יתקיימו פעילויות המותאמות לכלל האוכלוסיות בעיר צפת במגרשים בכל רחבי העיר. כך לדוגמה ביימי ראשון ושלישי תתקיים פעילות טניס שדה במת:נס בלום, בימים שני ורביעי פעילו תעם מדריך עד השעה 24:00 במגרש בנוף כנרת, בשני רביעי וחמישי באולם הפיס, בראשון וחמישי באיביקור, בראשון ושלישי בשקמה ובשני וחמישי פעילות טניס שולחן. בנוסף מתקיימת פעילות כדורסל גם באולם מפעל הפיס ודורגל באצטדיון העירוני
בנוסף, מידי ערב יופעלו מגרשים בפעילות נפרדת גם למגזר החרדי בצפת ובימים ראשון עד רביעי תתקיים פעילות לתושבי שכונת עכברה במגרש בשכונה.
לצד פעילות ענפה זו בעיריית צפת משיקים גם פרויקט של ריצה קהילתית, מידי יום חמישי תתקיים פעילות ריצה בשעה 18:00, נקודת היציאה- חניון מיישר. ביום חמישי האחרון הושקה הפעילות עם עשרות משתתפים!.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "לאחר למעלה מחודש של פעילות ענפה ואינטנסיבית במסגרת פרויקט בית הספר של החופש הגדול, חיפשנו דרכים נוספות על מנת לקיים פעילות לילדים ולנוער בצפת, מדובר בתכנית עשירה מאוד עם מדריכים וליווי של בוגרים במטרה לאפשר לילדי צפת פעילות במגבלות הקורונה והתו הסגול".