צומחים: סכום חסר תקדים של מלגות בסך 4 מיליון ₪ יחולקו למספר שיא של 400 סטודנטים בצפת!

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

צומחים: סכום חסר תקדים של מלגות בסך 4 מיליון ₪ יחולקו למספר שיא של 400 סטודנטים בצפת!

 1. צומחים:
  סכום חסר תקדים של מלגות בסך 4 מיליון ₪
  יחולקו למספר שיא של 400 סטודנטים בצפת!


 2. בשורה גדולה לסטודנטים תושבי העיר צפת וללומדים במוסדות להשכלה גבוהה בעיר- לאחר פנייה של ראש העיר למפעל הפיס, אושרה הגדלה משמעותית של מכסת המלגות לסטודנטים בצפת במיליון ₪ נוספים, המשמעות: 400 סטודנטים יהנו ממלגה של שנת לימודים מלאה בסך 10,000 ₪. זה הזמן ללמוד!.

 3. העיר שמה במרכז סדר היום את נושא האקדמיה והחינוך. בעיר פועלת הפקולטה לרפואה והמכללה האקדמית צפת היוצרות קרקע פורייה להשכלה גבוהה בעיר. בשנה שעברה בצפת שמחו על הגדלת מכסת מלגות מפעל הפיס ל 300 מלגות בסך 10,000 ₪ , אך השנה השמחה גדולה עוד יותר נוכח השיחות שקיים ראש העיר שוקי אוחנה עם אנשי מפעל הפיס, דבר שהוביל לעלייה חדה של 30% במספר המלגות ובסכום הכולל. המשמעות: 400 סטודנטים בצפת יהנו ממלגה של שנת לימודים מלאה- 10,000 ₪ באמצעות מפעל הפיס והשותפים למיזם ובתקציב כולל של לא פחות מ 4 מיליון שקלים!.

  מדובר בשיתוף פעולה חשוב ומשמעותי של הרשות המקומית באמצעות מרכז צעירים צפת עם מפעל הפיס, כשכל סטודנט תורם לקהילה 130 שעות לפחות במהלך שנת הלימודים האקדמית כאשר את הפעילות העירונית מתכלל כאמור מרכז צעירים צפת זו השנה הרביעית ברציפות!.

  ראש עיריית צפת שוקי אוחנה אמר: "זו בשורה גדולה לצעירים שלנו וכמובן לעיר עצמה, אני רואה חשיבות רבה בחיבור בין הגופים הפעילים בעיר לבין הקהילה המקומית: למכללה האקדמית צפת, תכנית ממזרח שמש, פר"ח, תוצרת הארץ, גרעין שעלים והפקולטה לרפואה בצפת, להם חלק מרכזי ומשמעותי בסוגיה זו. באמצעות המלגות אנחנו מרוויחים פעמיים – מצד אחד מנגישים את התארים האקדמאים לדור הצעיר ומצד שני הקהילה נהנית מתרומה ענפה של הסטודנטים. בשם תושבי העיר והסטודנטים אני מודה למפעל הפיס על התמיכה הרבה בעיר צפת".
  להרשמה: https://docs.google.com/forms/d/1TUugPDQ-8e7_WavEzKpzisVfuMWXVtUJb-Vv0JwFhGA/edit , לבירורים נוספים: 047705598

 1.  
 1.