בשורה תעשייתית-תעסוקתית: החל שיווק 200 דונם לתעשייה ומלאכה בפארק תעשיות צפת!

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בשורה תעשייתית-תעסוקתית: החל שיווק 200 דונם לתעשייה ומלאכה בפארק תעשיות צפת!

 1. בשורה תעשייתית-תעסוקתית:

  החל שיווק 200 דונם לתעשייה ומלאכה

  בפארק תעשיות צפת!


 2. ראש עיריית צפת: "מזמין את החברות הגדולות להקים מפעלי עוגן ולהשקיע בבירת הגליל הנמצאת בתנופת פיתוח ולהנות משורת הטבות"


  התרגשות גדולה בעיריית צפת. לאחר שנים של קיפאון בתחום התעשייה בעיר ולאחר פעילות מאומצת במשך שנה וחצי מול משרד הכלכלה, פיתוח פארק תעשיות צפת עולה מדרגה- 200 דונם לתעשייה נפתחו לשיווק בפארק תעשיות צפת המתחדש, זאת במקביל לעבודות פיתוח הפארק המתבצעות בימים אלו בהשקעה של 15 מיליון ₪. זה הזמן להשקיע בצפת!
 3. עם כניסתו לתפקיד ראש עיריית צפת קיים שוקי אוחנה פגישות עבודה רבות עם שר הכלכלה דאז אלי כהן במטרה לקדם את פיתוח והרחבת פארק תעשיות צפת במטרה לעודד הגעת מפעלים גדולים, משמעותיים ואיכותיים לעיר ולייצר מקומות תעסוקה חדשים בבירת הגליל. כעת, לאחר שנה וחצי של הערכות, עבודות פיתוח וקיום כנס מיוחד לשיווק השטחים, מתחילים בצפת לראות ניצנים ראשוניים עם פתיחת השטחים לשיווק באתר משרד הכלכלה.

 1. פארק תעשיות צפת נחשב לבשורה הגדולה של הגליל בתחום התעשייה וזאת לאור מיקומי המרכזי באזור פריפריאלי, המחיר האטרקטיבי, שורת הטבות הניתנות במקום לרבות סבסוד בהעסקה, התפתחות כוללת של הפארק בהשקעה של 15 מיליון שקלים, מיקומי בפאתי העיר צפת במרחק 6 דקות מצומת פילון וכביש 90 והעובדה כי באזור כולו אין שטחי תעשייה ייעודיים בשיווק. בין היתר מדובר שורת הטבות ארוכה לרבות מענק השקעות של 20% + 10% נוספים למשקיעים בצפת, הטבה של סבסוד 90% בעלות פיתוח הקרקע (סכום הנע סביב 45 אש"ח לדונם במקום 450 אש"ח), + הטבה של 69% הנחה מהערכת שומה של רמ"י על עלות הקרקע, כך שהרוכש ישלם רק 31% מערכה, מסלול ירוק מעיריית צפת ושורת הטבות לרבות פינוי אשפה, ליווי צמוד, אבטחה וכו'. כמו כן, המדינה מעניקה הטבות להעסקת מגזרים שונים ששיעור השתתפותם בשוק העבודה בישראל נמוך (חרדים, ערבים, עולים) לרבות השתתפות בעלות שכם וקבלת מעניקים בגין כך- עובדים מסוג זה ניתן למצוא בצפת וסביבתה. ראוי לציין כי פארק תעשיות צפת עובר מתיחת פנים משמעותית בהשקעה של 15 מיליון שקלים לרבות דרכי גישה, תאורה, כבישים, מדרכות, גינון, שילוט ומיתוג. כמו כן לצד שיווק 200 דונם לתעשייה בשבועות הקרובים יחל שיווקם של 24 דונם למסחר. ראוי לציין כי במקום קיימים שטחים הנמצאים בשיווק של רמ"י ומותאמים גם לפעילות שאיינה תעשייה- אולמות ארועים, שטחי אחסנה וכדומה.

  ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "בימים לא פשוטים אלו של מאבק בנגיף הקורונה ואבטלה גבוהה בכל מדינת ישראל העיר צפת מקבלת בשורה אדירה עם אופק תעסוקתי משמעותי עם תחילת שיווקם של 200 דונם לתעשייה וזאת לאחר פעילות מאומצת ואינטנסיבית יחד עם שר הכלכלה לשעבר אלי כהן וצוות משרדו. צפת נמצאת בעיצומה של מהפכה המביאה רוח רעננה וחדשה לעיר צפת- זה הזמן להשקיע בפארק תעשיות צפת המתחדש ולהנות מכל הטוב שקורה בצפת-התעוררות תרבותית, חיזוק מערכת החינוך, שיפור איכות החיים, פיתוח התשתיות, חיזוק התיירות, החזרת הספורט והחייאת המסחר אנו מקימים שכונה חדשה עם 6700 יח"ד עם הנוף הכי יפה בארץ ואיכות חיים מהגבוהות בישראל. אני מתחייב לתת ליזמים ומשקיעים מסלול ירוק וליווי אישי לאורך כל הדרך, בואו הצטרפו להצלחה ולמהפכה בצפת".
 1.   1.