לילות צפת- חוויה קסומה בעיר העתיקה

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

לילות צפת- חוויה קסומה בעיר העתיקה

לילות צפת- חוויה קסומה בעיר העתיקה


מה אתם עושים הערב? יש לנו הצעה שאסור לכם לפספס! סמטאות קסומות, אווירה ייחודית, מאכלים מפנקים וכוס בירה/ יין ביד, מי צריך יותר מזה?

עיריית צפת בשיתוף העסקים בעיר העתיקה מזמינים אתכם בכל יום חמישי החל מהשעה 19:15 להכיר את לילות צפת ובשישי החל מהשעה 10:00 לחוות קבלת שבת צפתית עם סיורים מודרכים, נגני רחוב, דוכני מזון, דוכני יין איכותיים, בירות וגבינות צפתיות, הרצאות ופעילות לכל המשפחה, והכל בהקפדה על כללי התו הסגול ושמירה על הנחיות משרד הבריאות!.בכל יום חמישי החל מהשעה 19:15 ייצא סיור של רוח צפת ללא תשלום מהתערוכה הכללית ברחבי העיר העתיקה. כמו כן במקביל יפעילו ב'אסנט' סיורי טעימות לילי בשעה 20:30. בשדרת הגלריות תמצאו גלריות לאומנות פתוחות, דוכני מזון, לחוח תימני, פעילות במרכז הקבלה לרבות הרצאות, סדנאות וסרטונים, תוכלו לסייר במנהרות צפת מהמאה ה-16, להנות מיינות של יקב צפת ויקב אבוהב, להתרשם מתהליך ניפוח זכוכית בחום של 500 מעלות, גבינות צפתיות ועוד, והכל בשדרת הגלריות הציורית בלב העיר העתיקה בצפת כשברקע נגני ככליזמרים ינעימו את האווירה!.

בנוסף, בכל יום שישי החל מהשעה 10:00 תוכלו להנות מקבלת שבת צפתית לרבות מוסיקה, יקבים, מחלבות, סיורים מודרכים ושלל פעילויות בציר הגלריות שיציגו את התוצרים האומנותיים המרשימים.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "גם ביימי הקורונה חשוב לנו לשמור על הגחלת ולהמשיך את הפעילות בהתאם למה שניתן לקיים במגבלות הקורונה. צפת עיר של תיירות ומזמינה את עם ישראל להגיע לנפוש ולהנות בבירת הגליל, אני מזמין את תושבי צפת, האורחים שצפויים להגיע לצפת ואת כל תושבי מדינת ישראל להצטרף לחוויית סופ"ש בצפת עם לילות צפת וקבלת שבת צפתית- חוויה יוצאת דופן בלב העתיקה".