חדשות צפת

מה חדש?
 • 💡 שנה חדשה- צפת התחדשה: נחנך מרכז חדשנות, יזמות מצוינות ורובוטיקה! // 14 בספטמבר 2020

  המהפכה החינוכית בבירת הגליל נמשכת במלא המרץ. רגע לפני ראש השנה ביצעו בעיריית צפת התאמות ושינויים במתחם 'תפוח פיס' לרבות הקמת מתחם חדש – מרכז רובוטיקה בו יעברו כל ילדי העיר צפת מגיל גן וילמדו רובוטיקה. "המרכז המרשים יהווה בית לילדי צפת ויעודד חדשנות, יזמות ומצוינות" ציין ראש העיר שוקי אוחנה. לקריאה »
 • 💡 היסטוריה: הוקמה 'השדולה לקידום העיר צפת' בכנסת ישראל! // 14 בספטמבר 2020

  רגע לפני השנה החדשה, יש שדולה חדשה בכנסת ישראל. לאחר פעילות נרחבת מול חברי הכנסת ובתמיכת ועידוד יו״ר הכנסת יריב לוין הצליח ראש העיר צפת שוקי אוחנה לייסד לראשונה בתולדות העיר צפת שדולה בכנסת לקידום העיר ומטרותיה. לקריאה »
 • 💡 משקיעים בנוער: לראשונה יוקצה תקציב שנתי לפעילות תנועות הנוער מהציונות הדתית // 8 בספטמבר 2020

  משקיעים בנוער: לראשונה יוקצה תקציב שנתי לפעילות תנועות הנוער מהציונות הדתית לקריאה »
 • 💡 מהפכת הכבישים משתלמת: הרלב"ד מצביע על ירידה דרסטית בתאונות הדרכים בצפת! // 8 בספטמבר 2020

  מהפכת הכבישים משתלמת: הרלב"ד מצביע על ירידה דרסטית בתאונות הדרכים בצפת! לקריאה »
 • 💡 מהפיכת החינוך בצפת מניבה תוצאות: עלייה משמעותית בזכאות לבגרות -86.5%! // 8 בספטמבר 2020

  מהפיכת החינוך בצפת מניבה תוצאות: עלייה משמעותית בזכאות לבגרות -86.5%! לא מעט שינויים בוצעו במערכת החינוך בצפת מאז כניסתו של ראש העיר ויו״ר אגף החינוך שוקי אוחנה לתפקידו, תכניות חדשות, הגדלת תקציבים, שילוב של סייבר ורובוטיקה, מרכז יזמות ותכנית מצוינות אשר מניבות תוצאות מרשימות כבר עכשיו. לקריאה »
 • 💡 בצפת פתחו את שנת הלימודים עם 0 תקלות, 803 עולים לכיתה א ו- 12,033 תלמידים במערכת החינוך! // 2 בספטמבר 2020

  התנופה החינוכית בצפת נמשכת ומתעצמת. ביום שלישי פתחו בעיריית צפת את שנת הלימודים עם 12,033 תלמידים תחת מערכת החינוך העירונית ו803 ילדים שצעדו בפעם הראשונה לכיתה א בהתרגשות רבה. מדובר בעלייה של 889 תלמידים ביחס למספר התלמידים אשתקד, רבים מהם חזרו ללמוד בצפת לאור השיפור המשמעותי במערכת החינוך העירונית. לקריאה »
 • 💡 פסטיבל בקורונה- 'סליחות בסמטאות2' סיורי סליחות בשילוב היסטוריה, קבלה, מוסיקה, סדנאות וקולינאריה בסמטאות צפת! // 2 בספטמבר 2020

  ימי הקורונה פגעו באירועי התרבות ועצרו את הפסטיבלים בכל רחבי הארץ אך עיריית צפת יחד עם עמותות התיירות בבירת הגליל מצאו דרך להמשיך את שגרת אירועי הסליחות בסמטאות הקסומות של העיר צפת עם פסטיבל 'סליחות בסמטאות 2' שיתקיים בקבוצות מצומצמות\ אך יכלול מגוון רחב של סיורי סליחות ברוח הקבלה, קולינאריה, היסטוריה, מוסיקה ועוד, והכל תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.. על פי התוכנית יתקיימו עשרות סיורים מודרכים מסוגים שונים וייחודיים, מופעים מוסיקאליים, אירועים בעסקים השונות, הרצאות ומספרי סיפורי צפת, ברחבי העיר העתיקה בצפת לאורך תקופת הסליחות. לקריאה »
 • 💡 התנופה נמשכת: עיריית צפת יצאה למכרז ענק להקמת גני שעשועים בעלות של 15 מיליון ₪! // 2 בספטמבר 2020

  העיר צפת ממשיכה להתחדש בקצב מסחרר וראש העיר שוקי אוחנה איינו פוסח על שום תחום. לאחר שנושא תרבות הפנאי בעיר התפתח באופן משמעותי עם פארק עמק התכלת, הגן הזאולוגי, מתחמי בילוי, חוגים, סדנאות ומופעים רבים ובמקביל להקמת פארקים משמעותיים ברחבי העיר, כעת בעיריית צפת עוברים לשלב הבא: הקמת גני שעשועים גדולים ואיכותיים, מהחדשניים במדינת ישראל!. לקריאה »
שנה חדשה- צפת התחדשה: נחנך מרכז חדשנות, יזמות מצוינות ורובוטיקה!

שנה חדשה- צפת התחדשה: נחנך מרכז חדשנות, יזמות מצוינות ורובוטיקה!

המהפכה החינוכית בבירת הגליל נמשכת במלא המרץ. רגע לפני ראש השנה ביצעו בעיריית צפת התאמות ושינויים במתחם 'תפוח פיס' לרבות…

שנה חדשה- צפת התחדשה: נחנך מרכז חדשנות, יזמות מצוינות ורובוטיקה!

המהפכה החינוכית בבירת הגליל נמשכת במלא המרץ. רגע לפני ראש השנה ביצעו בעיריית צפת התאמות ושינויים במתחם 'תפוח פיס' לרבות הקמת מתחם חדש – מרכז רובוטיקה בו יעברו כל ילדי העיר צפת מגיל גן וילמדו רובוטיקה. "המרכז המרשים יהווה בית לילדי צפת ויעודד חדשנות, יזמות ומצוינות" ציין ראש העיר שוקי אוחנה.

קרא עוד >

היסטוריה: הוקמה 'השדולה לקידום העיר צפת' בכנסת ישראל!

רגע לפני השנה החדשה, יש שדולה חדשה בכנסת ישראל. לאחר פעילות נרחבת מול חברי הכנסת ובתמיכת ועידוד יו״ר הכנסת יריב לוין הצליח ראש העיר צפת שוקי אוחנה לייסד לראשונה בתולדות העיר צפת שדולה בכנסת לקידום העיר ומטרותיה.

קרא עוד >

מהפיכת החינוך בצפת מניבה תוצאות: עלייה משמעותית בזכאות לבגרות -86.5%!

מהפיכת החינוך בצפת מניבה תוצאות:
עלייה משמעותית בזכאות לבגרות -86.5%!

לא מעט שינויים בוצעו במערכת החינוך בצפת מאז כניסתו של ראש העיר ויו״ר אגף החינוך שוקי אוחנה לתפקידו, תכניות חדשות, הגדלת תקציבים, שילוב של סייבר ורובוטיקה, מרכז יזמות ותכנית מצוינות אשר מניבות תוצאות מרשימות כבר עכשיו.

קרא עוד >

בצפת פתחו את שנת הלימודים עם 0 תקלות, 803 עולים לכיתה א ו- 12,033 תלמידים במערכת החינוך!

התנופה החינוכית בצפת נמשכת ומתעצמת. ביום שלישי פתחו בעיריית צפת את שנת הלימודים עם 12,033 תלמידים תחת מערכת החינוך העירונית ו803 ילדים שצעדו בפעם הראשונה לכיתה א בהתרגשות רבה. מדובר בעלייה של 889 תלמידים ביחס למספר התלמידים אשתקד, רבים מהם חזרו ללמוד בצפת לאור השיפור המשמעותי במערכת החינוך העירונית.

קרא עוד >

פסטיבל בקורונה- 'סליחות בסמטאות2' סיורי סליחות בשילוב היסטוריה, קבלה, מוסיקה, סדנאות וקולינאריה בסמטאות צפת!

ימי הקורונה פגעו באירועי התרבות ועצרו את הפסטיבלים בכל רחבי הארץ אך עיריית צפת יחד עם עמותות התיירות בבירת הגליל מצאו דרך להמשיך את שגרת אירועי הסליחות בסמטאות הקסומות של העיר צפת עם פסטיבל 'סליחות בסמטאות 2' שיתקיים בקבוצות מצומצמות\ אך יכלול מגוון רחב של סיורי סליחות ברוח הקבלה, קולינאריה, היסטוריה, מוסיקה ועוד, והכל תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.. על פי התוכנית יתקיימו עשרות סיורים מודרכים מסוגים שונים וייחודיים, מופעים מוסיקאליים, אירועים בעסקים השונות, הרצאות ומספרי סיפורי צפת, ברחבי העיר העתיקה בצפת לאורך תקופת הסליחות.

קרא עוד >

התנופה נמשכת: עיריית צפת יצאה למכרז ענק להקמת גני שעשועים בעלות של 15 מיליון ₪!

העיר צפת ממשיכה להתחדש בקצב מסחרר וראש העיר שוקי אוחנה איינו פוסח על שום תחום. לאחר שנושא תרבות הפנאי בעיר התפתח באופן משמעותי עם פארק עמק התכלת, הגן הזאולוגי, מתחמי בילוי, חוגים, סדנאות ומופעים רבים ובמקביל להקמת פארקים משמעותיים ברחבי העיר, כעת בעיריית צפת עוברים לשלב הבא: הקמת גני שעשועים גדולים ואיכותיים, מהחדשניים במדינת ישראל!.

קרא עוד >

מסדירים את התנועה: רחוב ספיר יהפוך לחד סיטרי, ושינוי כיוון התנועה בציר השבעה- יוסטפל

החל מיום ראשון הקרוב יחולו שינויים בהסדרי התנועה במספר כבישים ברחבי העיר צפת וזאת במקביל לפיתוח, סלילה והקמת כיכרות ובמטרה לאפשר זרימה רציפה ותקינה יותר של נתיבי התחבורה בעיר צפת.

קרא עוד >

מנהרת הזמן-ממצא ארכיאולוגי נדיר התגלה במפתיע בצפת: מרכז קניות ובאר מים מהמאה ה16, ממצאים מהמאות 17-19 ומנהרת הטרור הראשונה בישראל משנת 1948

במסגרת עבודות לפיתוח התיירות בצפת, הפיכת כיכר אשתם/שדה לאזור מזמין עם תצפית נוף קסומה לעבר הרי מירון וכו' ביצעו הצוותים המקצועיים חפירות דגימות בקרקע. במסגרת עבודות אלו אותרו ממצאים ארכיאולוגיים חסרי תקדים על ציר הזמן מהמאה ה16 ועד למלחמת השחרור בשנת 1948.

קרא עוד >

צפת -העיר הראשונה בישראל שהצטרפה ל'תו תקן קהילתי' של המשרד לחיזוק וקידום קהילתי!

במסגרת סיור של השרה לחיזוק וקידום קהילתי, ח"כ אורלי לוי אבקסיס בעיר צפת, עם ראש העיר שוקי אוחנה, דנו השניים על האתגרים בעיר והדרכים לפתרונם. השניים נועדו יחד עם הצוותים המקצועיים של שורת סוגיות קהילתיות משמעותיות בבירת הגליל.

בתום הפגישה, סיכמו ראש העיר והשרה כי לראשונה במדינה, העיר צפת תכנס לתהליך של 'תו תקן קהילתי' והשרה העניקה לראש העיר תעודת כניסה לתהליך המשמעותי.

קרא עוד >

מרחיבים את הפעילות האקדמית של מקאמאת ומקימים לראשונה את 'תזמורת צפת'

מרחיבים את הפעילות האקדמית של מקאמאת
ומקימים לראשונה את 'תזמורת צפת'

צעד אחר צעד הופכת העיר צפת למרכזית ומובילה בכלל התחומים וכעת פועל ראש העיר שוקי אוחנה על מנת לבסס את העיר ככזו היודעת להציע מגוון רחב של לימודים מתקדמים ולחבר את המוסיקה, לאקדמיה ולקהילה.

קרא עוד >

התושבים פנו-העירייה בצעה מבצע הסברה ופיקוח בנושא כלבים משוטטים, חיסונים וגללי כלבים

בתחילת השנה הצהירו בעיריית צפת על מהפכת השירות לתושב, הבטיחו כי התושב יוצב לפני הכל ויזכה לקבל את השירות הטוב ביותר מהרשות ושלוחותיה, הסיפור הבא ממחיש כי זו לא הייתה עוד אמירה, זו הייתה כוונה אמיתית.

קרא עוד >

צומחים: סכום חסר תקדים של מלגות בסך 4 מיליון ₪ יחולקו למספר שיא של 400 סטודנטים בצפת!

בשורה גדולה לסטודנטים תושבי העיר צפת וללומדים במוסדות להשכלה גבוהה בעיר- לאחר פנייה של ראש העיר למפעל הפיס, אושרה הגדלה משמעותית של מכסת המלגות לסטודנטים בצפת במיליון ₪ נוספים, המשמעות: 400 סטודנטים יהנו ממלגה של שנת לימודים מלאה בסך 10,000 ₪. זה הזמן ללמוד!.

קרא עוד >

בשורה תעשייתית-תעסוקתית: החל שיווק 200 דונם לתעשייה ומלאכה בפארק תעשיות צפת!

התרגשות גדולה בעיריית צפת. לאחר שנים של קיפאון בתחום התעשייה בעיר ולאחר פעילות מאומצת במשך שנה וחצי מול משרד הכלכלה, פיתוח פארק תעשיות צפת עולה מדרגה- 200 דונם לתעשייה נפתחו לשיווק בפארק תעשיות צפת המתחדש, זאת במקביל לעבודות פיתוח הפארק המתבצעות בימים אלו בהשקעה של 15 מיליון ₪. זה הזמן להשקיע בצפת!

קרא עוד >

ויהי אור: לראשונה משנת 1994- נדלק האור בשכונת מליבו בצפת!

שכונת מליבו בצפת הוקמה בתחילת שנות ה90 ואוכלסה לראשונה בשנת 1994, 26 שנים חלפו מאז ודור שלום גדל לחיים בעלטה מוחלטת בשכונה הצפונית בצפת שהיוותה באותם ימים אופציה פופולארית לשיפור דיור ללא מעט מתושבי העיר. במהלך הקמת השכונה לא בוצעו עבודות תשתית ראויות כך שקו החשמל לתאורת רחוב באזור הבתים עצמם לא חובר, ראשי עיר רבים התחלפו מאז, אך הסוגיה נותרה ללא טיפול- עד שראש העיר שוקי אוחנה הבחין בעלטה בשכונה והחליט להאיר את בירת הגליל.

קרא עוד >

המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל ועיריית צפת הקימו גני משחקים חדשניים ב'גן הפסלים'!

הגנים הוקמו במטרה לחזק את תחום התרבות והפנאי בעיר, ומהווים את גן המשחקים הגדול ביותר בצפת על שטח של 3.5 דונם המשלבים בין גן מוזיקאלי וגן משחקים. מהלך זה הינו חלק ממהלך נרחב להקמת מאות מתקנים בכ80 רשויות מקומיות בפריפריה החברתית והגיאוגרפית בהיקף 100 מיליון ₪.

קרא עוד >

שינוי מגמה: לאחר שנים רבות – נבלמה ההגירה השלילית מצפת!

שביעות רצון רבה בעיריית צפת נוכח הנתונים הפנימיים של הרשות ומשרד הפנים, המצביעים על שינוי מגמה באשר לעזיבת צעירים את העיר. במשך שנים רבות צפת 'הובילה' והייתה אחת מבין 10 הערים עם ההגירה השלילית הגבוהה ביותר וזאת לאור חוסר אמון של התושבים בעתידה של צפת וכן עזיבה של הדור הצעיר את בירת הגליל.

קרא עוד >

מסייעים לעסקים: אחרי העיר העתיקה-עיריית צפת תפיק סיור וירטואלי ברחוב ירושלים!

בשל הקושי ביימי הקורונה החליט ראש עיריית צפת שוקי אוחנה להקצות תקציב מיוחד להפקת סיור וירטואלי בציר רחוב ירושלים!. כזכור, לפני כחודשיים יצרה עיריית צפת סיור וירטואלי בעיר העתיקה לרבות שדרת הגלריות, קברי צדיקים בתי כנסת עתיקים וכו' במטרה לאפשר רכישה מרחוק גם ביימי הקורונה.

קרא עוד >

זמן גליל: השר אלקין נפגש עם ראש עיריית צפת והכריז: "החזון שלי –לקדם הקמה של אוניברסיטה בגליל"

האם מדינת ישראל בדרך להקמת אוניברסיטה חדשה- בגליל? על פי הצהרותיו של השר זאב אלקין בתום פגישת עבודה עם ראש עיריית צפת שוקי אוחנה נראה כי מדינת ישראל צועדת לעבר חזון זה והקמת אוניברסיטה בגליל הינה רק עניין של זמן.

קרא עוד >

בשל הקורונה- לא תתאפשר השתתפות ב'הילולת האר"י', בעיריית צפת מזמינים להתפלל בקבר האר"י מכל מקום בעולם בסיור וירטואלי!

הילולת האר"י מביאה לבירת הגליל צפת, אלפי מבקרים מידי שנה המגיעים להשתטח על קיברו ולטבול במקווה הסמוך אך השנה הודיעה משטרת ישראל כי לאור נגיף הקורונה והנחיות משרד הבריאות לא תתאפשר הגעה למקום, בעיריית צפת מצאו דרך יצירתית לאפשר לכם בכל זאת להתפלל בציון.

קרא עוד >

לילות צפת- חוויה קסומה בעיר העתיקה

מה אתם עושים הערב? יש לנו הצעה שאסור לכם לפספס! סמטאות קסומות, אווירה ייחודית, מאכלים מפנקים וכוס בירה/ יין ביד, מי צריך יותר מזה?. עיריית צפת בשיתוף העסקים בעיר העתיקה מזמינים אתכם לחוויה קסומה בצפת.

קרא עוד >

בשורה אדירה בתום דיון מיוחד על העיר צפת בועדת הפנים של הכנסת: יש לקדם הצעת מחליטים לעיר צפת!

לאחר פעילות מאומצת של ראש עיריית צפת שוקי אוחנה מול חברי וועדת הפנים של הכנסת בהובלת חבר הכנסת אופיר כץ (הליכוד) וחבר הכנסת יצחק זאב פינדרוס (דגל) המליצה ביום שלישי האחרון וועדת הפנים של הכנסת על קידום תכנית מיוחדת, סיוע נקודתי- הצעת מחליטים, לעיר צפת. מדובר בתוכנית העוסקת בהקצאת תקציבים כבירים לפיתוח העיר, העשויה להגיע לסכומים של מאות מיליוני שקלים לעיר צפת!

קרא עוד >

ראשי הרשויות בגליל המזרחי פנו לשרת התחבורה: יש להפוך את שדה תעופה מחניים לשדה משלים, מדובר במהלך משנה מציאות שיחזק את הפריפריה באופן ניכר

ראשי הרשויות באשכול גליל מזרחי פנו היום (ראשון) במכתב לשרת התחבורה ח"כ מירי רגב בבקשה להפוך את שדה התעופה במחניים לשדה משלים. את המהלך מוביל ראש עיריית צפת שוקי אוחנה שכבר שוחח עם השרה בנושא במהלך ביקורה בצפת.

קרא עוד >

שר החינוך חנך הרחבה באולפנית: ״נבנה תכנית אב למוסדות החינוך בעיר, נמשיך לקדם את החינוך בצפת״

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה אירח ביום שלישי האחרון את שר החינוך יואב גלנט לסיור במוסדות החינוך בעיר ולפגישת עבודה. לאחר שיחה בארבע עיניים הגיעו השניים לאולפנית אמית בצפת שם חנכו מבנה של 6 כיתות לימוד חדשות במסגרת שלב א של הרחבת האולפנית ולקראת שלב ב שעתיד להסתיים בחודשים הקרובים

קרא עוד >

*מאמינים בצפת: למעלה מ150 קבלנים ויזמים השתתפו בכנס שיווק לשכונת מצפה ימים המבוקשת!*

הצלחה כבירה לכנס היזמים והקבלנים לשיווק שכונת מצפה ימים החדשה בצפת, שקיימה עיריית צפת בשיתוף משרד השיכון והתאחדות הקבלנים בוני הארץ, הרשות לפיתוח הגליל ומעוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים. בכנס השתתפות למעלה מ150 קבלנים ויזמים מכל רחבי הארץ!

קרא עוד >

התעניינות גדולה בקרב קבלנים לקראת כנס קבלנים לשיווק שכונת מצפה ימים בצפת

שנים שלא נבנו פרויקטים משמעותיים בבירת הגליל וכעת בעיריית צפת יחד עם משרד השיכון ורמ"י הודיעו: שכונת מצפה ימים החדשה נכנסת להילוך גבוה!.
לקראת הכנס שיתקיים ביום רביעי בצפת נרשמו קבלנים רבים המעוניינים להשתתף במכרז ולבנות בבירת הגליל!.

קרא עוד >

תנופת פיתוח: 55 כיתות לימוד בבתי הספר, גנים ומעונות ייפתחו השנה תחל בניית 11 גנים ובית ספר

עם כניסתו לתפקיד החל ראש העיר שוקי אוחנה בביצוע סיורים בכל מוסדות החינוך ברחבי העיר צפת. במהלך הסיורים התרשם מרמה תשתיתית ירודה במיוחד והחליט על מהפכה שבמרכזה בניית כיתות לימוד, גנים ומעונות ולשים סוף ללימוד במבנים יבילים. מדובר במבנים המיועדים לכלל המגזרים- חרדים, ממלכתי וממלכתי דתי וזאת במקביל לפעילות להקמת קריית חינוך לציבור החרדי ופרויקט של הריסה ובנייה מחדש של מוסדות חינוך רבים

קרא עוד >

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה לשרת התחבורה מירי רגב: "יש להפוך את שדה תעופה מחניים לבינלאומי עם נגישות ברכבל מצפת לשדה ולרכבת העתידית!"

בשבוע שעבר נועדה שרת התחבורה מירי רגב וצוות משרד התחבורה עם ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ובכירי הרשות המקומית והשרה אישרה פרויקטים בהיקף של 400 מיליון שקלים בצפת

קרא עוד >

לאחר שנים של קיפאון נדל"ני בצפת: כנס קבלנים לשיווק שכונת מצפה ימים החדשה שתגדיל את אוכלוסיית צפת ב 65%!

לאחר עשרות שנים של קיפאון בתחום הבניה ופיתוח מקומות תעסוקה, העיר צפת ממציאה את עצמה מחדש, עם הקמת שכונה חדשה הצופה לכנרת הרי הגליל והגולן, מקומות תעסוקה לתושבים החדשים , פיתוח פארק תעשיות צפת, ושיווק 200 דונם לתעשייה והקמת בתי מלון חדשים.

קרא עוד >

סיור שטח ראשון לשרת התחבורה: כביש הכניסה לצפת ישודרג בהשקעת ענק של 200 מיליון, קידום כביש ישיר לבית החולים ומהפכה בתחבורה הציבורית עוד השנה!

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה אירח את שרת התחבורה מירי רגב לפגישת עבודה וסיור מקצועי ברחבי העיר צפת, הפגישה הביאה בשורות תחבורתיות אדירות לעיר צפת!

קרא עוד >

מרגש: עדאנה התאחדה עם משפחתה בצפת 20 שנה לאחר שהתראו בפעם האחרונה!

אירוע מרגש במיוחד התרחש בצפת במהלך סוף השבוע. שרת הקליטה החדשה פנינה תמנו שטה התארחה אצל ראש העיר שוקי אוחנה והשניים סיירו בין היתר במרכז הקליטה בעיר, שם התרחש האירוע: משפחת בלאי התאחדה 20 שנים לאחר שחלק מהמשפחה עלו ארצה וחלק נותר מאחור, בגונדה שבאתיופיה ומאז לא התראו: "אחד הארועים המרגשים שחוויתי, נשמח לקלוט עוד עולים בצפת" אמר ראש העיר שוקי אוחנה.

קרא עוד >

ידיעה מתעדכנת- מסלולי חולי קורונה בצפת

במהלך הימים האחרונים התבצעו מאות בדיקות קורונה לתושבי העיר צפת על מנת לאתר נדבקים חדשים
 ו/או כאלה שהיו במגע עם נהג ההסעות שנמצא אמש חיובי לנגיף. בנוסף, היום 09.69 מעון נחל נובע נסגר עד ה 19 לחודש
במעון מאור חיים נסגרה כיתה אחת.

קרא עוד >

מנקים את העיר: 90 רכבי גרוטאות פונו מהמרחב הציבורי בצפת

מבצע האכיפה ויצירת סדר במרחב הציבורי של עיריית צפת באמצעות השיטור העירוני נמשך. במהלך השבועות האחרונים פונו מהמרחב הציבורי כ-90 כלי רכב המוגדרים כגרוטאות לאור היותם כלי רכב ישנים מאוד, ללא טסט וביטוח ולרוב אף עם מפגעים (שברים, ללא גלגלים, חלונות מנופצים וכדומה).

קרא עוד >

פנים חדשות בעיריית צפת: יועצת משפטית ומהנדסת עיר חדשות נכנסו לתפקיד

לצד התפתחות העיר וקידום הפרויקטים ראש העיר שוקי אוחנה מחזק את המחלקה המשפטית ואגף ההנדסה בעיריית צפת. במהלך ימי הקורונה הושלם מכרז לשתי משרות בכירות בעירייה וזאת לאחר שהסתיימה ההתקשרות עם מהנדסת העיר לשעבר חלי טל אותה מחליפה אביבה שמילה ודעי-ילידת צפת שחוזרת לעיר, את היועץ המשפטי יגאל טרבלסי מחליפה עו"ד ענבל בן ארי שגם עבורה מדובר בסוג של 'קאמבק' לצפת.

קרא עוד >

סקר מאגר מוחות בקרב תושבי צפת קובע: 85% מרוצים מהמגורים בצפת, 85% מרוצים מתפקוד העירייה ,90% מרוצים מתפקוד ראש העיר

תושבי צפת מרוצים יותר! סקר מיוחד שהתבצע על ידיד 'מאגר מוחות' מעלה ממצאים מרשימים במיוחד- 85% מרוצים מהמגורים בצפת, 85% מרוצים מתפקוד העירייה ,90% מרוצים מתפקוד ראש העיר!

קרא עוד >

התיירות חוזרת לצפת

בצפת יפעילו סיורים מודרכים ללא תשלום!
בעיריית צפת פועלים סביב השעון על מנת לאושש את ענף התיירות בעיר הצפונית.

קרא עוד >

עדכונים שוטפים – הערכת מצב 14/3

יום שבת 14/03/2020 21:40
​עדכון והנחיות מעודכנות בנושא הקורונה
תושבים יקרים שבוע טוב,
ברגעים אלו סיימנו הערכת מצב שהתקיימה בהיכל התרבות כחלק מהקפדה על מרחק בין הנוכחים.

קרא עוד >

Site by: VISUAL – Pure Interactive