מורה דרך אישי או להנות מצפת מכל העולם: עיריית צפת משיקה סיור וירטואלי ומיידע נרחב בכף היד!

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מורה דרך אישי או להנות מצפת מכל העולם: עיריית צפת משיקה סיור וירטואלי ומיידע נרחב בכף היד!

כל כך רוצים לצאת לטייל, צריכים מדריך אבל חוששים מהתקהלות? לעיריית צפת יש פתרון יצירתי במיוחד עבורכם. במהלך השבועות האחרונים פעלו בעירייה לפיתוח סיור וירטואלי שיעניק חוויה ייחודית מכל מקום בעולם בליבה של העיר העתיקה בצפת. בזמן שרשויות רבות חשבו כיצד לסייע לעסקים ביימי הקורונה קידם ראש העיר שוקי אוחנה תכנית שתחזיר את התיירים לצפת, כרגע מהסמארטפון בהמשך גם פיזית ותאפשר לתייר הישראלי לקבל סיור מודרך פרטי- בכף ידו.

העיר צפת מציעה למבקרים בה חוויה ייחודית ברמה בינלאומית עם אווירה אירופאית קסומה, מזג אוויר נוח כך שגם בתקופת הקיץ בערב תהנו מאקלים נעים וללא כל צורך בשימוש במזגן (מומלץ להביא סוודר), אתרים היסטוריים, אטרקציות לכל המשפחה והתפתחות קולינארית מרשימה ומקוונת.

את הממשק החדש פיתחו בצפת במהירות רבה, חמישה צוותים מקצועיים פעלו במקביל להקמת פלטפורמה, יחד עם חברת דז'ה-וו  שכבר בימים אלו מאפשרת להשתטח על קברי הצדיקים בבית העלמין העתיק של צפת, לבקר במקווה הארי, לצעוד בסמטאות הקסומות, להתרשם מבתי הכנסת ההיסטוריים וחשוב מכל- גם לקנות בגלריות ובעסקים בצפת עם משלוחים עד הבית- העיר העתיקה בצפת זמינה בנייד!. הממשק פותח ביוזמת ראש העיר ובשיתוף פעולה עם חבר מועצת העיר יוחאי עזרא ומחזיק תיק התיירות יותם קארו

ברחבי העיר העתיקה פרוסות נקודות סריקה המאפשרות תחילת מסלול מנקודה זו ממד, כמו כן במהלך הניווט ברחבי העיר העתיקה תחשפו למיידע נרחב על האתרים השונים, בתי הכנסת העתיקים, קברי הצדיקים, המבנים ההיסטוריים וכן על פעילות הגלריות והמסעדות השונות. הגעתם למקום שלא בשעות הפעילות? תוכלו לנווט בתוכו בסיור וירטואלי או תמונת 360. בעיריית צפת מאפשרים לגולשים להשתמש בממשק החדש ללא עלות ולבקר באתרים ההיסטוריים האטרקטיביים.

הסיור וירטואלי מקיף את כל העיר העתיקה בצפת, הסיור הוא מלווה בכתוביות בעברית ובאנגלית  ומעניק את כל המיידע אודות המבנים ההיסטוריים והמקומות השונים בצפת. כמו כן, בשדרת הגלריות לדוגמה, בכל הגעה לדלת של גלריה, נפתח מיידע עם הסבר מה ניתן למצוא בגלריה זו וכן קישור לאתר הגלריה/ סיור וירטואלי בתוך הגלריה עצמה.

 

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "אני מזמין את עם ישראל להגיע לצפת ולהנות מהעיר שאין עוד כמוה בעולם. העיר צפת מעניקה חוויה בינלאומית עם אווירה אירופאית קסומה, אתרים היסטוריים, קולינריה משובחת, מתחמי לינה מגוונים, אוצרות טבע, אטרקציות, אתרים קדושים, יצירה ואומנות. כולם ביצעו התאמות לימי הקורונה וזה הזמן להגיע ולהנות מצפת. אגב, אצלנו תהנו גם ממזג אוויר ייחודי- חם ביום וקריר בלילה אז מומלץ להביא סוודר".

לכניסה לאתר: https://zefat-online.co.il/