השלט לזכר קרול הושחת, ראש העיר הגיע להחליפו

מעניין אותך...שתף:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השלט לזכר קרול הושחת, ראש העיר הגיע להחליפו

בעיר העתיקה בצפת בסמוך לתערוכה הכללית בבית בו חיי במשך שנותיו מי שהיה יקיר העיר צפת, קרול מרקו ז"ל. לאחרונה הושחת השלט והוחלף על ידי נכדו של קרול ז"ל.  בתחילת השבוע החולף, הושחת השלט פעם נוספת והנושא הובא לידיעת ראש עיריית צפת שוקי אוחנה.

ראש העיר הנחה את צוות לשכתו להפיק שלט חדש וברגע שהשלט הוכן הגיע אוחנה והחליף את השלט בעצמו.

נכדו של קרול, אסף מרקו כתב בפייסבוק: "הסבא רבא שלו, הסבא הכל כך מיוחד שלנו שהשפיע כל כך הרבה על כולנו והיווה חלק משמעותי מהצמיחה של כולנו עד יומו האחרון וממשיך להשפיע עלינו עד היום. כאשר הגענו לבית ראינו שהשלט שהכנו לזכרו ומספר קצת על פועלו שאותו תלינו ב30 לזכרו הושחת. הילדים, עם דמעות בעיניים שאלו מי עשה זאת ולמה? ואני, מחניק את דמעותיי, עניתי שבאמת איני יודע, ואיני יודע מי מסוגל לבצע מעשה עוולה כשזה. עוד באותו היום שלחתי הודעות לראש העיר ולסגנו, ביום למחרת כבר דיבר איתי שלום אלבז שלקח את הטיפול בנושא על עצמו והיום שלח לי תמונות מרגשות שבהן כבוד ראש העיר תולה את השלט המתוקן. אני מבקש להודות מהמקום הכי עמוק בליבנו לכל העוסקים במלאכה הכל כך חשובה הזו, בשם המשפחה, חבריו וכל מוקירי זכרו ובעיקר בשמו של סבא, שכל כך ראוי לכך.הלב מתרחב לראות את האכפתיות והדאגה".

ראש העיר שוקי אוחנה ציין: "השלט לזכרו של יקרי העיר צפת, קרול מרקו הושחת, נחרדתי לשמוע על כך והנחתי לתקן באופן מידי. אנו בעיריית צפת לא נאפשר וונדליזם ברחבי העיר. התקנו שלט חדש ואנחנו נהיה על המשמר לוודא שזה לא ישוב"